⚽️ ČAFC - Sparta Brno ⚽️
📆 13.9.2019 (pátek)
⏰ sraz 15:30
🏁 začátek utkání 16:15
🗺 Pastrnkova 2, Brno - Židenice
👥 nominace: Radim Krejčí, David Kroupa, Kryštof Hradecký, Denis Trenz, Albert Horáček, Pavlo Hodya, Lukáš Smyček, Kryštof Kopřiva, Teodor Dvořák
Novinky
18.10.2019 8. kolo H1A-mladší přípravka skupina A
⚽️ Medlánky - Sparta Brno ⚽️
📆 18.10.2019
⏰ sraz 15:30
🏁 začátek utkání 16:00
🗺 Hudcova 81/35, Brno - Medlánky
👥 nominace:
15.10.2019 6. kolo H1A-mladší přípravka skupina A
⚽️ Sparta Brno - Svratka Brno ⚽️
📆 15.10.2019
⏰ sraz 16:00
🏁 začátek utkání 16:30
🗺 Hněvkovského - areál Sparty Brno
👥 nominace: Radim Krejčí, Denis Trenz, David Kroupa, Albert Horáček, Teodor Dvořák, Pavlo Hodya, Kryštof Hradecký, Lukáš Smyček, Matěj Bartoš
13.10.2019 Turnaj Svitavy
Týmy:
FC Sparta Brno
TJ Svitavy z.s.
Jihlava
FC Zbrojovka Brno, s.z
Pardubice
Kolín
Česká Ves
📆 13.10. 2019
⏰ sraz 8:45
🏁 začátek 9:20
🗺 Antonína Slavíčka 13b, Svitavy
👥 nominace: všichni hráči
12.10.2019 7. kolo H1A-mladší přípravka skupina A
⚽️ MS Brno - Sparta Brno ⚽️
📆 12.10.2019
⏰ sraz 11:30
🏁 začátek utkání 12:00
🗺 Vojtova 12, Brno
👥 nominace: Radim Krejčí, Denis Trenz, David Kroupa, Albert Horáček, Kryštof Kopřiva,Teodor Dvořák, Daniel Kříž, Pavlo Hodya, Kryštof Hradecký
9.10.2019 Ondrášovka Cup - kvalifikace U9, skupina C
Týmy:
FC Sparta Brno
FC Velké Meziříčí,z.s.
TJ Svitavy z.s.
1.FC Slovácko, s.z
FC Zbrojovka Brno, s.z
SK Líšeň
SK Slovácká Viktoria Bojkovice
FC Slovan Havlíčkův Brod s.z
📆 9.10. 2019 (středa)
⏰ sraz 9:00 (nejpozději 9:15)
🏁 začátek kvalifikace 10:00
🗺 Hrušovany u Brna
👥 nominace:Radim Krejčí, David Kroupa, Kryštof Hradecký, Denis Trenz, Albert Horáček, Pavlo Hodya, Lukáš Smyček, Kryštof Kopřiva, Teodor Dvořák, Matěj Bartoš
5.10.2019 6. kolo H1A-mladší přípravka skupina A
⚽️ Sparta Brno - Svratka Brno ⚽️
📆 5.10.2019
⏰ sraz 10:00
🏁 začátek utkání 10:30
🗺 Hněvkovského - areál Sparty Brno
👥 nominace: Radim Krejčí, Denis Trenz, David Kroupa, Albert Horáček, Kryštof Kopřiva,Teodor Dvořák, Matěj Bartoš, Lukáš Smyček, Daniel Kříž
29.9.2019 5. kolo H1A-mladší přípravka skupina A
📆 29.9.2019
⏰ sraz 10:00
🏁 začátek utkání 10:30
🗺 MěFS Srbská
👥 nominace:všichni hráči
25.9.2019 Ondrášovka Cup -II. předkolo U9, skupina E
Týmy:
FC Sparta Brno
SK Fotbalová škola Třebíč
MFK Vyškov z.s.
FC Velké Meziříčí,z.s.
TJ Svitavy z.s.
FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s.
📆 25.9.2019 (středa)
⏰ sraz 12:15 (nejpozději 12:30)
🏁 začátek kvalifikace 13:00
🗺 Hněvkovského - areál Sparty Brno
👥 nominace: Radim Krejčí, David Kroupa, Kryštof Hradecký, Denis Trenz, Albert Horáček, Pavlo Hodya, Lukáš Smyček, Kryštof Kopřiva, Teodor Dvořák, Matěj Bartoš
23.9. 2019 4. kolo H1A-mladší přípravka skupina A
📆 23.9.2019
⏰ sraz 16:30
🏁 začátek utkání 17:30
🗺 Hněvkovského, areál Sparty Brno
👥 nominace: všichni - zápas je součástí tréninku
21.9.2019 Minirepublika
⚽️ FC Sparta Brno, SK Admira Praha, JFA České Budějovice, FC Písek, Viktoria Vestec, FC MAS Táborsko, TJ Hradiště ⚽️
📆 21.9.2019
⏰ sraz 13:00 nejpozději!!
🏁 začátek utkání 13:30
🗺 Na Pecích 46, Praha 8 - Kobylisy
👥 nominace:Radim Krejčí, Kryštof Hradecký, Denis Trenz, David Kroupa, Albert Horáček, Kryštof Kopřiva, Pavlo Hodya, Teodor Dvořák, Matěj Bartoš, Lukáš Smyček
19.9.2019 1.kolo H1A-mladší přípravka skupina A
⚽️ LOKOMOTIVA - Sparta Brno ⚽️
📆 19.9.2019 (čtvrtek)
⏰ sraz 16:30
🏁 začátek utkání 17:00
🗺 Sokolova, Brno - Horní Heršpice
👥 nominace:Radim Krejčí, Kryštof Hradecký, Denis Trenz, Albert Horáček, Kryštof Kopřiva, Pavlo Hodya, Teodor Dvořák, Daniel Kříž, Matěj Bartoš